Algus
Tooted
Väravad – Liugväravad, tiibväravad, jalgväravad

Väravad – Liugväravad, tiibväravad, jalgväravad

Liugväravad – Rullikutel liikuvate liugväravate suurimaks eeliseks on ruumi kokkuhoid, väravaraamistiku täiteks saab kasutada kõiki levinumaid aiamaterjale – aiavõrku, aiapaneele, puitmaterjali või metallvarbu. Väravate metallosade katmiseks saab kasutada PVC-materjali tsinki või kuumtsinki ja kõiki RAL kataloogi värve, puitosade puhul samu viimistlusvahendeid, mis aial endalgi. Kui mingil põhjusel ei sobi standardlahendused, töötame välja objekti eripära arvestava erilahenduse. Kõigile meie poolt paigaldatavatele liugväravatele on võimalik paigaldada ka väravaautomaatikat.

Tiibväravad – Tiibvärav on kõige klassikalisem ja levinum väravalahendus läbi aegade, seda eelkõige tänu oma lihtsusele ja odavusele. Tiibvärava raamistiku täiteks saab kasutada kõiki levinumaid aiamaterjale – aiavõrku, aiapaneele, puitmaterjali või metallvarbu. Väravate metallosade katmiseks saab kasutada PVC-materjali, tsinki või kuumtsinki ja kõiki RAL kataloogi värve, puitosade puhul samu viimistlusvahendeid, mis aialgi. Paneel- ja võrkväravate tarbeks on olemas rohkesti erinevat mõõtu standardlahendusi. Sisuliselt kõikidele tiibväravatele on võimalik paigaldada väravaautomaatikat.

Jalgväravad – Jalgvärava näol on põhimõtteliselt tegu väiksemat mõõtu tiibväravaga, mis tähendab ka tiibväravaga sarnaseid tehnilisi lahendusi ja viimistlust. Nagu suuremategi tiibväravate puhul, pakume jalgväravale mitmeid standardmõõdus lahendusi, kuid teostame ka erilahendusi. Paigaldame ka jalgväravatele väravaautomaatikat.

Kontakt

E-mail: info@maxdoor.ee

Telefon: +372 56639905

Aadress: Harjumaa, Jõelähtme vald
Haljava Pärtli 1, 75203