Algus
Tooted
Võrkaiad

Võrkaiad

Aiavõrk on lihtsasti paigaldatav ja kompaktselt pakitud ning kergesti transporditav madala takistusteguriga aiamaterjal, mis sobib hästi muuhulgas tänu soodsale hinnaklassile eelkõige eravalduste piiramiseks. Toimib hästi näiteks kaitsena metsloomade eest. Võrkaed sobib suurepäraselt kasutamiseks ebatasasel pinnasel. Kombineerituna okastraadiga on võrkaeda lihtne kasutada ka suuremate alade turvalisuse tagamisel. Aiavõrgule antakse sõltuvalt tootjast korrosioonigarantii 10-15 aastat.

Punutud võrk – tuntud ja laialt levinud elastne piirdelahendus, mis sobib sisuliselt igas olukorras, kus kõrge turvatase pole esmane eesmärk. Punutud võrk on pakitud rulli, mis teeb selle ka lihtsasti transporditavaks. Võrku toodetakse kuumtsingituna või PVC-kattega RAL kataloogi värvitoonides. Erinevad traadijämedused.

Keevisvõrk – esteetilise väljanägemisega ja ülimalt lihtsasti paigaldatav. Tänu sellele ka väga levinud, sest erinevalt näiteks punutud võrgust ei vaja keevisvõrgu paigaldamine aega ega erilist varasemat kogemust. Keevisvõrk on pakitud rullidesse, mis muudab selle kergesti transporditavaks. Saadaval kuumtsingituna või PVC-kattega RAL kataloogi värvitoonides. Erinevad traadijämedused.

Põimitud võrk – kõige levinum aiavõrk loomade tõkestamiseks, mugav moodus näiteks karja- ja metsamaade piiramiseks. Kõrgsüsiniktraadist võrk on kaalult kerge ja samas väga vastupidav. Tänu võrgusilma suurusele efektiivseks kaitseks ka väiksemate loomade eest. Põimitud aiavõrk on tsingitud.

Kontakt

E-mail: info@maxdoor.ee

Telefon: +372 56639905

Aadress: Harjumaa, Jõelähtme vald
Haljava Pärtli 1, 75203