Ettevõttest

MAXDOOR OÜ

Pakume professionaalset aedade paigaldust ja müüki

Maxdoor OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevusalaks on piirdeaedade, sealhulgas puitaedade, metallaedade, paneelaedade, võrkaedade, varbaedade ja loomavõrkude müük ning paigaldus. Lisaks pakume erinevaid metallitöid, värava ja aedade lahendusi ja tegeleme lipumastide müügi ning paigaldusega.

Kvaliteetsed piirdeaedade ja väravate lahendused - usaldusväärne partner aastast 2006!

Meie meeskonnal on laiad oskused ja teadmised aedade ehitamisel juba aastast 2006. Meid on usaldanud paljud kliendid ja seda erinevatest sektoritest ning lisaks meil on põhjalikud teadmised ja kogemused riigihangete valdkonnas.

Maxdoor OÜ pakub kõrgetasemelisi teenuseid, mis hõlmavad piirdeaedade ja väravate kogu protsessi – alates konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni müügi, paigalduse ja järelteeninduseni. Meie professionaalne meeskond tagab kvaliteetse ja täpse paigalduse, võttes arvesse klientide individuaalseid vajadusi ja eelistusi.

Meie eesmärk on pakkuda vastupidavaid ja atraktiivseid piirde- ja väravalahendusi, mis tagavad turvalisuse, privaatsuse ning esteetilise ilme. Kasutame kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada meie klientide rahulolu ning pikaaegne vastupidavus ja funktsionaalsus.