Piirdeaiad
Meie valik piirdeaedu on mitmekülgne, pakkudes klientidele lahendusi vastavalt nende turvalisus-, privaatsus- ja esteetilistele eelistustele. Meie poolt kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ning me rakendame kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada piirdeaedade vastupidavus, funktsionaalsus ja atraktiivne välimus.
Vaata projekte
Väravad
Pakume laia valikut väravaid erinevatele otstarvetele ja esteetilistele eelistustele. Kasutame kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada vastupidavus ja funktsionaalsus.
Vaata projekte
Värava­automaatika
Pakume kvaliteetseid ja usaldusväärseid väravaautomaatika lahendusi, mis muudavad värava kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Meie professionaalne meeskond tagab väravaautomaatika süsteemi täpse paigalduse vastavalt klientide vajadustele ja soovidele.
Vaata projekte

Pakume professionaalset aedade ja väravate paigaldust juba aastast 2006

Meie peamiseks tegevusalaks on puitaedade, metallaedade, paneelaedade, võrkaedade, varbaedade ja loomavõrkude müük ning paigaldus.

Samuti valmistame erinevaid väravaid ning tegeleme lipumastide müügi ja paigaldusega.

Lisaks suurele hulgale eraklientidele tehtud töödele on meil kogemused erinevate riigihangetega. Oleme teinud spetsiaallahendusi Maanteameti, kaitseliidu, vanglate objektidel ning erinevatel tööstusobjektidel.

Esiletõstetud teenused

Maxdoor OÜ pakub kõrgetasemelisi teenuseid, mis hõlmavad piirdeaedade ja väravate kogu protsessi – alates konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni müügi, paigalduse ja järelteeninduseni. Meie professionaalne meeskond tagab kvaliteetse ja täpse paigalduse, võttes arvesse klientide individuaalseid vajadusi ja eelistusi.

Paneelaiad

Elegantsed ja kerged paneelid lainelise profiiliga, mis annavad meeldiva ilme kinnistute eraldamisel. Moodulkonstruktsioon võimaldab kiire paigalduse säilitades aia turvanõuded.

Aiapostid ja vundamendid

Aedadele betoonist vundamendi ja betoonpostid, betoonsoklid ning betoonist moodulpostid

Lipumastid

Rullikutel liikuvate liugväravate suurimaks eeliseks on ruumi kokkuhoid, väravaraamistiku täiteks saab kasutada kõiki levinumaid aiamaterjale

Värava­automaatika

Müüme ja paigaldame Saksa tootja Sommer’i väravaautomaatikat nii tiib- kui liugväravatele, aga ka garaažiustele.

Usalda meid kõikide oma aedade ja väravatega.

Meie tehtud tööd

Vaata rohkem

Tiibvärav

Vaata rohkem

Lipumast aias

Vaata rohkem

Liugvärav

Vaata rohkem

Automaatne värav

Vaata rohkem

Puitaed

Vaata rohkem

Paneelaed

Vaata rohkem

Tiibvärav

Vaata rohkem

Lipumast aias

Vaata rohkem

Liugvärav

Vaata rohkem

Automaatne värav

Vaata rohkem

Puitaed

Vaata rohkem

Paneelaed

Miks valida meid?

Meie eesmärk on pakkuda vastupidavaid ja atraktiivseid piirde- ja väravalahendusi, mis tagavad turvalisuse, privaatsuse ning esteetilise ilme. Kasutame kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada meie klientide rahulolu ning pikaaegne vastupidavus ja funktsionaalsus.

Palka meid oma uute projektide jaoks

Võta meiega ühendust